27Stelaże podtynkowe są bardzo popularnym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach. Stosowane są głównie do montażu wiszących WC, bidetów i umywalek w celu ukrycia w ścianie elementów przyłączeniowych. Dzięki stelażom łazienka jest bardziej przestronna, uporządkowana i elegancka. Choć stelaż nie jest skomplikowaną konstrukcją, to jednak jego montażem powinien zająć się hydraulik.

Rzeszów jest miastem, w którym można bez trudu znaleźć fachowca wykonującego tego rodzaju usługi. Bardzo często jego pomoc potrzebna jest już na etapie zakupu stelażu, ponieważ tylko specjalista potrafi dobrać konstrukcję do istniejącej instalacji kanalizacyjnej i wodociągowej oraz do rodzaju ścian w łazience. Do urządzenia niekiedy trzeba dokupić dodatkowe elementy montażowe np. kolanka, czy wężyki dopływowe i wówczas także przydaje się porada fachowca.

Jeśli montaż stelaża podtynkowego zleci się firmie lub osobie świadczącej profesjonalne usługi hydrauliczne  w Rzeszowie https://www.hydropomoc.pl/miasto/hydraulik-rzeszow/ można mieć pewność, że zadanie zostanie wykonane solidnie i rzetelnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ cała konstrukcja wraz z przyłączami hydraulicznymi ukryta jest potem w ścianie i wszelkie jej awarie są bardzo problematyczne ze względu na trudny dostęp do wielu mechanizmów.

Montaż i instalacja stelaży podtynkowych zwykle przeprowadzane są w trakcie urządzania nowej łazienki lub podczas jej generalnego remontu. Z tego względu hydraulik zwykle jest potrzebny także do innych prac np. do montażu kabiny prysznicowej czy też podłączania wanny.

Comments are closed.