stacjonarny-w-malej-firmieCzy ktoś jeszcze potrafi sobie wyobrazić biznes funkcjonujący bez choćby jednego telefonu? W dzisiejszych czasach to już chyba nie jest możliwe. Jak bowiem kontaktować się z klientami i kontrahentami? Można to robić jedynie mailowo lub osobiście, jednak z pewnością firma funkcjonująca bez telefonu nie będzie uznawana za profesjonalną. Jeśli przedsiębiorca decyduje się na założenie telefonu stacjonarnego w swojej firmie, powinien zadbać o to, by był on jak najtańszy.

Po co bowiem niepotrzebnie podnosić koszty prowadzenia działalności gospodarczej? Abonament za 30 czy 40 złotych może być wystarczający, by przedsiębiorstwo działało bez przeszkód. Dzięki nielimitowanym rozmowom lub pakietom darmowych minut na numery stacjonarne i komórkowe, pracownicy firmy mogą skontaktować się z każdą osobą, z jaką potrzebują. W niewielkiej firmie telefon stacjonarny sprawdzi się również dzięki temu, że osobom chcącym skontaktować się przedsiębiorstwem, łatwiej będzie dodzwonić się do biura. Kilkoro pracowników mogących podnieść słuchawkę szybciej udzieli odpowiedzi niż pracownicy posiadający własne telefony służbowe, które nie zawsze można odebrać https://www.inea.pl/oferta/dla-biznesu/male-firmy/telefon.

Ponadto może okazać się, że interesant dzwoni na telefon służbowy pracownika, który jest na zwolnieniu lekarskim bądź na urlopie. Jeśli wybierze numer stacjonarny, z pewnością znajdzie się ktoś, kto go odbierze. Warto więc pamiętać, że tradycyjne aparaty telefoniczne wcale nie wychodzą z łask, a czasem są lepsze nawet od powszechnie wykorzystywanych smartfonów.

Comments are closed.